EN|RU|UK
 Політика України
  1783  9

 Антикорупційна комісія - не інструмент для бізнес-"розборок", - голова Запорізької ОДА Бриль

брыль

Антикорупційна комісія при Запорізькій ОДА мала багато позитивних напрацювань, однак згодом там став домінувати суб'єктивізм.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Depo.Запоріжжя", так голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль прокоментував рішення про ліквідацію Антикорупційної комісії при ОДА, прийняте напередодні, підкресливши, що комісія не повинна перетворюватися на інструмент бізнес-"розборок".

"В ході роботи комісія мала ряд позитивних напрацювань. Зокрема проведені перевірки діяльності керівництва КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" та Запорізької митниці ДФС України. Однак, з часом в діяльності комісії почали домінувати суб'єктивізм та зведення особистих та бізнесових інтересів тодішнього керівника комісії Дмитра Марченка. Оскільки фактично комісію було перетворено в інструмент бізнесових "розборок", навесні 2017 року було змінено керівника комісії. І замість Дмитра Марченка комісію очолив запорізький журналіст Сергій Сидоров", - повідомив Бриль.

Втім, як зазначають, сподівання на позитивні зміни в роботі комісії зі зміною керівника не виправдались. І, за словами голови ОДА, комісія продовжувала від імені облдержадміністрації направляти заяви та звернення, спрямовані на надання незаконних переваг в господарській діяльності одних підприємців та перешкоджання законній господарській діяльності інших. В якості прикладу, він навів проведення за заявою комісії слідчих дій із залученням силових підрозділів національної поліції в приміщенні ТОВ "Фірма ОЛІС". За результатами перевірки факти, наведені в заяві комісії, не підтвердились.

"Членами комісії без дотримання встановленої процедури, на власний розсуд та за власним підписом направлялися звернення до правоохоронних органів. Хоча такі звернення мали направлятися виключно за умови прийняття їх більшістю членів на засіданнях комісії та за підписом голови комісії. Також, порушуючи положення про комісію, копії протоколів засідань комісії не направлялися до облдержадміністрації. А значна кількість звернень, направлених від імені комісії, не була навіть зареєстрована в журналі вихідної кореспонденції", - наголосив очільник регіону.

Костянтин Бриль повідомив, що членам комісії пропонували усунути недоліки в роботі, втім пропозиції залишились без відповіді, тому було ухвалене рішення про припинення діяльності Антикорупційної комісії в нинішньому складі.

"Беззаконня над українським бізнесом не дано вчиняти нікому. Ані правоохоронцям, ані "представникам громадськості", які тиснуть на правоохоронні органи", - наголосив Костянтин Бриль.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463535
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору