EN|RU|UK
 Політика України
  2912  28

 Я б заморозив тарифи до 2019 року, щоб дати попрацювати правоохоронним органам на УЗ, - голова Союзу хіміків України Голубов

уз

Тарифи на вантажні перевезення "Укрзалізницею" (УЗ) не повинні підвищуватися до 2019 року.

Про це заявили представники промислових галузей України в ході засідання в Держрегуляторній службі, пише uaprom.info.

"Я б заморозив тарифи до 2019 року, щоб дати попрацювати правоохоронним органам на УЗ. Там такий рівень корупції, який оцінюється мінімум у 10 млрд грн", - сказав голова Союзу хіміків України Олексій Голубов.

За його словами, незважаючи на підвищення тарифів на 15%, якість послуг монополії не покращилася. "Приходять такі "убиті" вагони, що раніше їх на завод не запустили б", - сказав він.

Голубов також заявив, що через несвоєчасне подання вагонів "Укрзалізницею" під Рівним може статися екологічна катастрофа.

"На майданчику "Рівнеазоту" зараз перебуває близько 30 тис. Ттонн аміачної селітри. Цей продукт не підлягає зберіганню під відкритим небом, тобто під Рівним заклали таку міну, яка, не дай Бог, призведе до катастрофи на кшталт Чорнобильської", - заявив Голубов.

Промисловці закликали уряд створити надзвичайний штаб з роботи залізничної монополії, який буде працювати до нормалізації ситуації в УЗ.

"Цей орган повинен збиратися як мінімум щотижня, як це робить відповідна робоча група з енергетичного вугілля, щоб розуміти: де вузькі місця на "Укрзалізниці", де кинуті склади, де скупчення вагонів, на яких підприємствах найскладніша ситуація", - заявив глава "Укрметалургпрому" Олександр Каленков.

За його словами, найближчим часом у ручному режимі необхідно вирішувати неефективність УЗ. "Те, що втрачають підприємства від неефективності УЗ, це набагато більше, ніж втрати від непідвищення вантажних тарифів. Зараз інфраструктура - це вузьке горлечко, це те, що стримує зростання економіки", - констатував він.

Нагадаємо, на майданчику державної регуляторної служби відбувається процес створення меморандуму між промисловцями і урядом. Основна тематика обговорення - створення механізму підвищення тарифів і контроль за коштами, отриманими від підвищення тарифів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n463528
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору