EN|RU|UK
 Події
  8051  8

 Шестеро військовослужбовців, які самовільно залишили частини, добровільно прибули у військові прокуратури

прокуратура военная

Протягом тижня в добровільному порядку у військові прокуратури Київського, Дарницького, Полтавського, Житомирського, Деснянського гарнізонів військової прокуратури Центрального регіону України звернулися шість військовослужбовців із поясненням причин самовільного залишення військових частин або несвоєчасного прибуття до місць несення військової служби.


Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону.

У відомстві зазначили, що у кожному конкретному випадку до уваги брали всі причини і умови, що фактично сприяли скоєнню військовослужбовцем правопорушення, включно зі збігом сімейних обставин, наявність позастатутних відносин тощо. Прибуття до органів військової прокуратури або правоохоронних органів із зізнанням, щире каяття, усвідомлення та активне сприяння розкриттю зазначеного вважається обставинами, які пом'якшують покарання і враховуються відповідно до ст. 66 Кримінального кодексу України.
Читайте також: Від початку АТО 469 українських десантників загинули в запеклих боях із російськими окупантами, - Порошенко
"Вкотре звертаємося до усіх військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину (місце служби) або з різних причин не прибули до місця несення військової служби, з пропозицією припинити переховуватися від слідства і скористатися шансом щодо повернення до повноцінного життя, добровільно звернутися до правоохоронних органів та закликаємо батьків, друзів, родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким виправити можливо найбільшу помилку у житті.
Наголошуємо, що за відсутності фактів вчинення інших правопорушень або тяжких наслідків скоєного, під час досудового слідства запобіжні заходи, пов'язані з обмеженням свободи не застосовуються", - зазначили у відомстві.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n463518
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору