EN|RU|UK
 Економіка
  1875  50

 У листопаді не було вивезено близько 400 тис. тонн виробленої залізорудної сировини, - президент "Укрметалургпрому" про ситуацію в ГМК

У гірничо-металургійному комплексі (ГМК) склалася надзвичайна ситуація у зв'язку з невивезенням вантажів "Укрзалізницею", повідомив президент Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков.

Про це повідомляє uaprom.info.

"Плутанина з перепідпорядкуванням УЗ і відсутність постійного керівництва монополії, по суті, тимчасові виконавці, призвели до катастрофічної ситуації з роботою "Укрзалізниці". Насамперед, це відчувають на собі всі галузі, зокрема ГМК", - сказав він на брифінгу у вівторок.

За його словами, на ГЗК Кривого Рогу склався надзвичайний стан.

"Ситуація безпрецедентна. Наприклад, в листопаді не було вивезено близько 400 тис. тонн виробленої залізорудної сировини", - зазначив він.

Читайте також: У вантажних і пасажирських перевезеннях великий обсяг крадіжок, - в.о. голови "Укрзалізниці" Кравцов

За словами А. Каленкова, це означає недоотримання $ 0,5 млрд валютної виручки, недоотримання сотні мільйонів податків до бюджету і доходів самої УЗ.

"Це сталося через бездіяльність тимчасового керівництва УЗ. За останні півмісяця погіршилася оборотність вагонів на 10%. Це означає, що немає тяги, немає вчасно підвезеного дизпалива. Тобто тією ж кількістю вагонів буде перевозитися на 10% менше вантажів. Тому і залишається готова продукція на складах підприємств ГМК", - повідомив глава "Укрметаллургпрому".

При цьому, за його словами, з такою ситуацією зіткнувся не тільки ГМК, а всі галузі промисловості - хіміки, аграрії, будівельники, енергетики.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463487
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору