EN|RU|UK
 Політика України
  4538  7

 Шевченківський райсуд Києва не прийняв до розгляду позов НАЗК до Соломатіної

напк

Шевченківський районний суд м.Києва не прийняв до розгляду позов Національного агентства з питань запобігання корупції до керівника департаменту фінансового контролю НАЗК Ганни Соломатіної про захист ділової репутації.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті НАЗК.

"Шевченківський районний суд міста Києва ухвалою від 17 листопада 2017 року повернув позовну заяву Національного агентства про захист ділової репутації, подану до Ганни Соломатіної.
При зверненні за захистом порушених прав Національне агентство керувалося частиною 1 статті 109 Цивільного процесуального кодексу України, за якою позови до фізичних осіб пред'являються, зокрема, за місцем проживання відповідача.
Також читайте: Співробітниця НАЗК Соломатіна попросила охорону
Відповідно до рішення Київської міської ради від 27 квітня 2001 року №280/1255 "Про межі нових адміністративних районів м. Києва та організаційні заходи з проведення адміністративно-територіальної реформи" зі змінами та доповненнями, вул. Паньківська, на якій проживає колишня співробітниця Національного агентства, належить до Шевченківського району м. Києва.

На думку суду, відповідно до правил територіальної підсудності: "…відповідач … проживає за адресою …, що територіально відноситься до Голосіївського району м. Києва. …За приписами п. 4 ч. 3 ст. 121 ЦПК України заява повертається у випадку коли справа не підсудна цьому суду". У такий спосіб Шевченківський районний суд м. Києва самоусунувся від розгляду цієї справи, визнавши себе некомпетентним.
Читайте також: Суд виправдав полковника СБУ, якого звинувачують у торгівлі пропусками в зоні АТО
Національне агентство, утримуючись від подальших коментарів з цього приводу, заявляє про незмінність обраного курсу та рішучий намір надати Ганні Соломатіній можливість довести достовірність її тверджень у суді", - йдеться в повідомленні.

Раніше керівник департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що перевірки е-декларування фальсифікуються і попросила антикорупційні органи розслідувати факти неправомірних дій, а главу НАПКА Наталю Корчак відсторонити від виконання обов'язків на час розслідування.

Вона також повідомила, що написала заяву про звільнення з займаної посади. Також заяви про звільнення з займаних посад написали ще кілька людей, в зокрема керівники інших департаментів НАЗК.

За словами Соломатіної, зараз вона на лікарняному, але їй відомо, що вже підготовлений наказ про її звільнення.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463460
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору