EN|RU|UK
 Події
  12274  31

 Заступника начальника слідчого управління Нацполіції Бута викликали для пояснень у НАЗК з приводу дорогого подарунка

бут дмитрий

Національне агентство із запобігання корупції вимагає від заступника начальника управління Головного слідчого управління Національної поліції України Дмитра Бута пояснити подарунок вартістю 160 000 гривень для близької людини.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба НАЗК.

У повідомленні зазначено: "
Національне агентство з питань запобігання корупції (далі - Національне агентство) запрошує заступника начальника управління Головного слідчого управління Національної поліції України Дмитра Бута прибути 23 листопада 2017 року о 10:00 год. для надання пояснень.

У порушення вимог, встановлених абзацом першим частини другої статті 23 Закону України "Про запобігання корупції", Дмитро Бут у грудні 2015 року одержав подарунок у негрошовій формі вартістю 160000 (сто шістдесят тисяч) гривень для своєї близької особи, що є ознакою адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачено частиною першою статті 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП), а саме порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків.

Відповідно до частини третьої статті 256 КУпАП, особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n463408
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору