EN|RU|UK
 Політика України, Події
  117931  256

 Російське громадянство мерів Труханова та Аксьонова підтверджується даними податкової РФ. ФОТО

Доказ того, що мер Одеси Геннадій Труханов і мер Добропілля Андрій Аксьонов є російськими громадянами, можна знайти у відкритому реєстрі Федеральної податкової служби Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написали блогери Денис Казанський та Іван Оберемко.

"Як виявилося, докази того, що Аксьонов - російський громадянин, можна знайти і у відкритому реєстрі Федеральної податкової служби Росії. Ось на цьому сайті", - написав Казанський.

Російське громадянство мерів Труханова та Аксьонова підтверджується даними податкової РФ 01


Услід за його постом блогер Іван Оберемко написав, що дані про російське громадянство мера Одеси Труханова також підтверджуються податковою РФ.

"Побачив у Дениса Казанського пруф щодо міського голови Добропілля Аксьонова, який виявився громадянином Росії... Пробив у цьому ж реєстрі пана Гену Труханова, мера Одеси, а точніше його раніше злиті паспортні дані з розслідування Слідство.інфо і вони актуальні, видається ідентифікаційний номер (якщо помилитися хоча б в одній цифрі, то видає помилку)", - написав він.

Російське громадянство мерів Труханова та Аксьонова підтверджується даними податкової РФ 02


Російське громадянство мерів Труханова та Аксьонова підтверджується даними податкової РФ 03Російське громадянство мерів Труханова та Аксьонова підтверджується даними податкової РФ 04Источник: https://censor.net.ua/ua/n463392
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору