EN|RU|UK
 Економіка
  5632  53

 У вантажних і пасажирських перевезеннях великий обсяг крадіжок, - в.о. голови "Укрзалізниці" Кравцов

кравцов

В.о. керівника "Укрзалізниці" визначив "напрямки боротьби з крадіжками, неефективністю і надмірним впливом політики".

Про це він сказав в інтерв'ю Економічній правді. "На великому рівні - закупівлі та пов'язані з цим питання. Наступний момент - ми відмовилися від практики підняття ціни за договорами поставки дизеля. Також великий обсяг крадіжок у вантажних і пасажирських перевезеннях", - сказав тимчасовий глава УЗ, але засумнівався в тому, що масштаби злодійства обчислюються мільярдними сумами.

Також читайте: Одинадцять керівників УЗ отримали догани, двом загрожує звільнення, - Кравцов про результати візиту на столичний вокзал

Раніше колишній перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер оцінював корупцію в УЗ на рівні 2 млрд доларів США на рік, а сам міністр інфраструктури Володимир Омелян говорив про 15 млрд грн на рік.

"Не можу уявити, щоб був такий обсяг крадіжок і неефективності", - сказав Є. Кравцов.

Крім того, Володимир Омелян раніше повідомляв про проведення 50 обшуків у справах про корупцію в УЗ. "Під підозрою громадяни Дубневичі, Михальчук, Костюк і інша весела гоп-компанія", - написав він на своїй сторінці в Facebook. Водночас Є. Кравцов в інтерв'ю ЕП повідомив, що йому нічого не відомо про відкриті кримінальні справи проти нинішніх менеджерів УЗ.

Також Євген Кравцов заперечує, що проходив узгодження на посаду у глави транспортного комітету Ярослава Дубневича, з яким асоціюють корупцію в закупівлях УЗ.

Також читайте: При бажанні реформувати "Укрзалізницю" можна за три роки, - Омелян

"Треба розуміти, що Ярослав Дубневич - глава транспортного комітету, Богдан Дубневич - в комітеті з питань бюджету Верховної Ради. Це органи, які формально мають інструментарій в частині запитів взаємодії з УЗ. Тому говорити, що компанія існує абсолютно безприв'язно до них, не можу", - прокоментував Є.Кравцов вплив братів Дубневичів на залізничну монополію.Источник: https://censor.net.ua/ua/n463376
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору