EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2746  20

 Від початку року Держслужба праці виявила 1605 нелегальних працівників

мигранты посол посольство работа

Одним із пріоритетних завдань Держпраці є виявлення нелегальної зайнятості та боротьба з незадекларованою працею в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Інспектори праці Державної служби України з питань праці та органів місцевого самоврядування відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295, здійснюють інспекційні відвідування роботодавців щодо дотримання ними трудового законодавства, перевіряючи, зокрема, чи оформлені з працівниками трудові відносини", - сказано в повідомленні.

Також читайте: В Україні дефіцит висококваліфікованих робітників, - Держслужба зайнятості

Так, за даними відомства, упродовж січня-жовтня 2017 року виявлено 1605 працівників, які були допущені до роботи без належного оформлення трудових відносин. Слід зазначити, що відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України за кожного виявленого неоформленого працівника на роботодавця накладається штрафна санкція у сумі 96 тис. грн.

Зазначається, що були випадки, коли роботодавці перешкоджали проведенню інспектування з питань оформлення працівників.

"За вказаний період на 19 субʼєктів господарювання накладено штраф у сумі 320 тис. грн, встановлений за таке порушення статтею 265 Кодексу законів про працю України", - повідомили в Держслужбі праці.

Також читайте: Більш ніж третина українців хоче працювати за кордоном. Серед уподобань - Німеччина, Польща, США й Канада, - опитування

Источник: https://censor.net.ua/ua/n463320
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору