EN|RU|UK
 Суспільство
  6195  11
Матеріали за темою:

 У Вищому господарському суді роз'яснили порядок роботи суду у зв'язку з призначенням суддів нового ВС

вхсу

У відповідь на численні звернення громадян, у Вищому господарському суді України повідомляють про порядок роботи ВГСУ з урахуванням призначення суддів нового Верховного Суду.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Судово-юридична газета".

Так, ВГСУ продовжить роботу у звичайному режимі.

Вищий госпсуд налічує 43 судді, які мають право здійснювати господарську судочинство. Документи приймаються відповідно до графіка роботи ВГСУ.

Такий порядок буде тривати до дня початку роботи нового Верховного Суду.

Читайте також: "Наша судова система - найрепресивніша в Європі: 98% усіх вироків - обвинувальні", - Петренко

Нагадаємо, що відповідно до розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (далі - Закон) ВГСУ діє в межах своїх повноважень до початку роботи Верховного Суду (пункт 6).

Згідно з пунктом 7 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону ВГСУ припиняє свою діяльність і ліквідується в установленому порядку від моменту початку роботи Верховного Суду. До припинення його діяльності статус, структура, повноваження, порядок роботи, права, обов'язки, гарантії суддів цього суду зберігаються.

День початку роботи Верховного Суду визначається рішенням його Пленуму, яке публікується на веб-порталі судової влади і в газеті "Голос України".

Також читайте: На 600 вакансій суддів у місцевих судах подалися кілька тисяч кандидатів, - Куйбіда

Касаційні скарги подані у ВГСУ і не розглянуті судом на момент припинення діяльності ВГСУ будуть передані до Верховного Суду і розглядатимуться в порядку господарського судочинства новим складом Верховного Суду.

Про дату припинення діяльності ВГСУ буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що пункт 11 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону визначає, що не пізніше ніж через п'ять днів із дня призначення шістдесят п'ятого судді Верховного Суду, за принципом рівного представництва від кожного касаційного суду створюється організаційний комітет, який скликає Пленум Верховного Суду в 30-денний термін.

14 листопада 2017 року створено організаційний комітет, до складу якого від Касаційного господарського суду в складі Верховного Суду увійшли судді Лариса Рогач, Ганна Вронська та Олена Кібенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n463308
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору