EN|RU|UK
 Події
  13974  34

 Провідний український інвестор "Дельта Вілмар СНД" зазнав дезінформаційної атаки, - заява компанії

Компанія "Дельта Вілмар СНД" стала об'єктом дезінформаційної кампанії з боку шантажистів.

Про це йдеться в заяві компанії, повідомляє Цензор.НЕТ.

Компанія "Дельта Вілмар СНД" - складова частина міжнародної корпорації "WilmarInternational LTD" Сингапур із загальною капіталізацією понад 22 мільярди доларів. З 2004-го року компанія "Дельта Вілмар" СНД" успішно інвестувала в створення власного виробництва в Україні понад 250 мільйонів доларів, у компанії працює понад 600 співробітників. Середньомісячна заробітна плата є однією з найбільших в Одеському регіоні та складає понад 18 тисяч гривень. Обсяг податків, сплачених у 2016 році, сягнув 639 мільйонів гривень.

"Дельта Вілмар СНД" - один і з провідних інвесторів в Україні та експортерів рослинних олій, яка постачає понад 70 % своєї продукції на експорт, на ринки ЄС, в Індію, Китай, Туреччину, Єгипет, країни СНД.

Читайте також: Гройсман - потенційним інвесторам: Подивіться на Україну по-новому

На сьогодні вживаються заходи щодо реалізації чергового інвестиційного проекту на 150 млн доларів.

На жаль, із листопада 2016 року "Дельта Вілмар СНД" піддалась масованій дезінформаційній атаці, яку здійснює Благодійна організація "Фонд "Міжнародний антикорупційний суд".

З метою дискредитації діяльності ТОВ "Дельта Вілмар СНД" в Україні і на світових ринках Фонд із лютого 2017 року спрямовував листи, які містять безпідставні наклепницькі звинувачення до Президента України, прем'єр-міністра України та інших державних органів, а також до митної та акцизної служби Республіки Індонезія, а також на адресу представників міжнародного бізнес-середовища (Республіка Малайзія, Сингапур).

Фонд висловлює у стверджувальній формі власні безпідставні припущення щодо нібито незаконного характеру діяльності ТОВ "Дельта Вілмар СНД".

"Дельта Вілмар СНД" перевіряється міжнародним аудитом, залучає інвестиції на міжнародному фінансовому ринку, відповідає усім загальноприйнятим стандартам, відома на усіх провідних світових біржах та торгівельних майданчиках. Зловмисники намагаються зірвати подальші інвестиційні плани та дискредитувати компанію в очах міжнародних партнерів.

Навпаки, про Благодійну організацію "Фонд "Міжнародний антикорупційний суд" майже нема інформації, вона не веде будь-якої активної діяльності, не приймає участі в громадсько-політичній роботі, про неї майже відсутні посилання в інтернеті. Очолюють Благодійний фонд фактично підставні особи, які не ведуть благодійної та антикорупційної діяльності, не причетні до якихось судів.

Читайте також: Пов'язаний із Кремлем мільярдер Дерипаска звинувачує Associated Press у наклепі через Манафорта

Посадовими особами організації є Руслана та Ірина Броніни та Анатолій Місяць. Вони підписують брехливі листи до різних міжнародних організацій. Очевидно, що вони є виконавцями замовлення на підрив ділової репутації компанії.

В установчих документах Благодійного фонду "Міжнародний антикорупційний суд" зазначається, що його місцезнаходження зареєстровано за адресою: 03087, м. Київ, вул. Уманська, 31, корпус 2, проте фактично за вказаною адресою благодійна організація не перебуває, що підтвердили в розмові представники комунального підприємства "Управляюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району м. Києва". Також у відкритих джерелах інформації відсутні жодні відомості про здійснення Фондом благодійної діяльності у формах, визначених його Статутом, зокрема у формі безоплатної передачі у власність бенефіціарів коштів та іншого майна, безоплатного надання послуг та виконання робіт на користь бенефіціарів, публічного збору благодійних пожертв тощо.

Тобто Благодійний фонд використовується недобросовісними зловмисниками просто, як ширма, але не маючи ні адреси ні здійснюючи статутної благодійної діяльності, використовується, як поштова скринька, для розсилки замовних брехливих листів. Дезінформацію проти компанії ми розцінюємо як злочинну спробу шантажу.

Також читайте: Якщо ми хочемо, щоб до нас приходили інвестиції, нам треба побудувати рейки, і бажано такої ж ширини, як і в Європі, - директор ICU Стеценко

Тому повідомляємо усіх, хто отримує інформацію від Благодійної організації "Фонд "Міжнародний антикорупційний суд", що з огляду на вищевикладене, з метою захисту своїх порушених особистих немайнових прав ТОВ "Дельта Вілмар СНД" у березні 2017 року спрямувало скаргу до Міністерства юстиції України щодо вжиття заходів зі скасування державної реєстрації Благодійної організації "Фонд "Міжнародні антикорупційні суди" або приведення її найменування у відповідність до вимог чинного законодавства України.

У серпні 2017 року ТОВ "Дельта Вілмар СНД" звернулося до прокуратури міста Києва та Служби безпеки України з заявами про вчинення кримінального правопорушення з боку посадових осіб Благодійного фонду, а також спрямувало до господарського суду м. Києва позов до Благодійного фонду про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації, який наразі перебуває на розгляді в суді першої інстанції.

Просимо вас взяти до увагу цю інформаційну довідку для належного оцінювання безпідставних і недостовірних тверджень, поширених Благодійною організацією "Фонд "Міжнародні антикорупційні суди".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463200
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору