EN|RU|UK
 Політика України
  8750  137

 "Поки РФ не виконає на 100% Мінські домовленості, не може бути й мови про пом'якшення санкцій", - тимчасовий повірений у справах США при ОБСЄ

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов провів зустріч із тимчасовим повіреним у справах США при ОБСЄ Гаррі Каміаном.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО, під час зустрічі було обговорено ситуацію на сході України і в Криму в умовах військової агресії з боку Російської Федерації і питання можливої миротворчої місії ООН на Донбасі.

Поки РФ не виконає на 100% Мінські домовленості, не може бути й мови про помякшення санкцій, - тимчасовий повірений у справах США при ОБСЄ 01

Поки РФ не виконає на 100% Мінські домовленості, не може бути й мови про помякшення санкцій, - тимчасовий повірений у справах США при ОБСЄ 02

За словами Турчинова, для України принципово важливо, щоб під час міжнародних переговорів щодо звільнення Донбасу не втратило актуальності і питання звільнення окупованого Криму.
Крім того, секретар РНБО України наголосив, що миротворча місія під егідою ООН повинна мати мандат на перебування на всій території Донбасу, і, перш за все, на російсько-українському кордоні, "що дозволить заблокувати перекидання на територію Донбасу зброї, військової техніки і російських військових".

"Мета всіх "миротворчих" пропозицій РФ - лише спроба легалізувати свою присутність на Донбасі", - сказав секретар РНБО України, додавши, що головне - не дати можливості замаскувати російські агресивні дії під миротворчі.

Турчинов також зазначив, що для України одним із пріоритетів є проведення реформ відповідно до стандартів НАТО, зокрема досягнення сумісності сил і засобів суб'єктів сектора безпеки й оборони України із силами і засобами відповідних структур країн-членів НАТО, що забезпечить у майбутньому набуття членства в Північноатлантичному Альянсі та захист державного суверенітету і територіальної цілісності України. "Питання євроатлантичної інтеграції є вкрай актуальним для нас", - зазначив секретар РНБО України.

У свою чергу тимчасовий повірений у справах США при ОБСЄ Г. Каміан підкреслив, що США повністю поділяють позицію України щодо миротворчої місії на Донбасі, підтримують територіальну цілісність нашої держави і готові й надалі докладати всіх зусиль до вирішення конфлікту дипломатичним шляхом.

"Поки РФ на виконає на 100% Мінські домовленості, не може бути й мови про пом'якшення санкцій", - зазначив він, підкресливши, що питання Криму також залишається на порядку денному міжнародної дипломатії.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n463152
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору