EN|RU|UK
 Політика України
  2144  13

 Посилення контрольних функцій парламенту і введення інституту відповідальності Президента, - резолюція з'їзду НФ

нф

У резолюції партії "Народний фронт", прийнятій на з'їзді політичної сили, наголошується на необхідності "переходу до парламентсько-президентської форми правління".

Перехід до парламентсько-президентської форми правління, зазначають у документі, має відбутися через приведення у відповідність до чинної Конституції України законів України "Про Кабінет Міністрів України", "Про центральні органи виконавчої влади", "Про Службу безпеки України", "Про Національну гвардію України", "Про телебачення і радіомовлення" та інших актів законодавства", йдеться у повідомленні прес-служби НФ, яка сьогодні опублікувала текст резолюції.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": З'їзд "Народного фронту": важливий гість - Гройсман, плани на вибори і конституційна реформа. ФОТОрепортаж

"Народний фронт" виступає за прийняття законодавства про посилення контрольних функцій парламенту, введення інституту відповідальності Президента України та інституту відповідальності народних депутатів України.

Відзначається також проведення чесних і демократичних виборів Президента України та Верховної Ради України у строки, визначені Конституцією України.

Також читайте: "Я звертаюся особисто до Петра Олексійовича", - Яценюк закликав внести зміни до Конституції і закон про Кабмін

"Народний фронт" у резолюції вказує на необхідність почати "широку публічну дискусію про необхідність внесення змін до Основного Закону України в частині забезпечення реального балансу стримувань і противаг між інститутом Президента, законодавчої, виконавчої та судової гілками влади".

Серед пріоритетів перераховані також продовження політики децентралізації, ліквідація інституту голів обласних і районних державних адміністрацій та запровадження інституту префектів, завершення судової реформи та забезпечення рівного доступу до правосуддя та захисту прав українців, забезпечення незалежності та деполітизації антикорупційних органів.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463142
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору