EN|RU|UK
 Економіка
  2587  12

 "Трейд Коммодіті" заявляє, що НАБУ надало упереджений висновок у справі компанії

павловский коммодити трейд

Роз'яснення Національного антикорупційного бюро України у справі "Трейд Коммодіті", оприлюднене на офіційному сайті відомства 15 листопада, ґрунтується на помилкових фактах і містить безліч помилок і неточностей, а, отже, є некомпетентним і упередженим.

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає РБК-Україна.

Зокрема, представники "Трейд Коммодіті" стверджують, що дані НАБУ про відсутність "документального підтвердження коливання цін на ринку" є помилковими. Адже компанія надала Міністерству оборони, а згодом і Бюро, відповідні довідки про рівні цін на ринку.

"Компанія надала довідки від ДП "Держзовнішінформ" і Дніпропетровської торгово-промислової палати. НАБУ має доступ до цих довідок, однак чомусь не згадує про їхнє існування в своєму роз'ясненні", - наголошують у "Трейд Коммодіті".

Зазначено, що Бюро маніпулює непідтвердженими даними і посилається на вигадані ринкові ціни. Зокрема, зазначені НАБУ ринкові ціни на "арктичне" дизельне паливо не можуть існувати в квітні-червні через відсутність попиту в Україні у весняно-літній період - його можна отримати лише на спецзамовлення.

Також представники "Трейд Коммодіті" заявляють про неправильне трактування НАБУ Закону України "Про державні закупівлі", зазначаючи, що в разі коливання цін на ринку закон не забороняє підвищувати ціну в результаті кількох змін.

Крім того, в заяві Компанії вказано, що НАБУ купувало паливо в аналогічний період часу за цінами не нижчими, ніж Міністерство оборони України.

Компанія також наголошує, що НАБУ постійно змінює текст офіційного роз'яснення на офіційному сайті, періодично видаляючи частини матеріалів і додаючи нові.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463107
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору