EN|RU|UK
 Суспільство, Технології
  32585  73

 "З 5 осіб ворожої ДРГ один "200" і один "300". Часу зайняло 2 хвилини", - волонтер Мисягін про ефективність системи точного вогню по ворогу

мысягин

Наявність у всіх підрозділах планшетів із програмами, а в усіх штабах - моніторів із приставками, необхідне для ефективного знищення супротивника на Донбасі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це волонтер Юрій Мисягін повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.


За його словами, за допомогою сучасних засобів виявлення супротивника і прицілювання, завдати ефективний точковий удар можна за лічені хвилини.

Спостерігач засікає ДРГ, передає дані командиру піхотного батальйону, який за отриманими координатами бачить на моніторі, де саме засікли групу і віддає наказ командиру мінометної батареї. Командир мінометного розрахунку використовує планшет і за отриманими від командира батальйону координатам бачить за програмою, куди саме йому треба відпрацювати, - описує принцип роботи системи волонтер і наводить один із прикладів на Світлодарській дузі.

"З 5 осіб ворожої ДРГ один "200" і один "300". Решта швидко відійшли в яр, намагаючись забрати з собою постраждалих. Часу зайняло 2 хвилини", - зазначає він.


Раніше волонтер Мисягін закликав українців допомогти в новому проекті для бійців 54-ї бригади.
З 5 осіб ворожої ДРГ один 200 і один 300. Часу зайняло 2 хвилини, - волонтер Мисягін про ефективність системи точного вогню по ворогу 01Источник: https://censor.net.ua/ua/n463095
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору