EN|RU|UK
 Економіка
  8510  70

 Фактично ми маємо неконтрольований ринок лотерей, - заступник міністра фінансів Марченко

лотерея

Ринок з випуску та організації лотерей в Україні на сьогодні є фактично неконтрольованим.

Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив Сергій Марченко, заступник голови Міністерства фінансів, на якого покладено обов'язок щодо формування державної політики у сфері випуску та проведення лотерей, а також нормативно-правове регулювання цієї сфери.

"Ситуація дуже складна. Фактично ми маємо неконтрольований ринок, я його так називаю", - зазначив заступник міністра фінансів.

Сергій Марченко також визнав, що в Україні існує ринок заборонених азартних ігор, який є для суспільства серйозною проблемою, на вирішення якої у Мінфіну не вистачає повноважень.

"Я хочу, щоб ви чітко розуміли: є певна суспільна проблема, для вирішення якої недостатньо лише повноважень Мінфіну. Суть проблеми в тому, що в нас є де-факто нелегальний ринок азартних ігор, який де-юре є незаконним, і напівлегальний ринок лотерей" , - підкреслив Марченко.

Марченко зазначив, що для вирішення цієї проблеми Мінфіном було розроблено законопроект, який, втім, не знайшов підтримки у Верховній Раді.

"Ідеться про урядовий проект закону України "Про детінізацію ринку азартних ігор і забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов'язань", який передбачає комплексне врегулювання проблеми в сфері грального бізнесу, в тому числі лотерей. Це ключовий законопроект, але він і низка альтернативних депутатських законопроектів з питань регулювання грального бізнесу і лотерей не розглядаються Верховною Радою, не розглядаються комітетами, не розглядаються спеціально створеною робочою групою з розгляду поданих законопроектів про законодавче унормування ринку азартних ігор і розробку єдиної концепції функціонування цього ринку. Тобто до цього законопроекту нікому немає діла", - зазначив Марченко.

Варто зазначити, що заступник міністра фінансів забув уточнити, що цей законопроект, згідно з висновками, опублікованими на сайті Верховної Ради, не відповідає нормам антикорупційного законодавства.Источник: https://censor.net.ua/ua/n463030
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору