EN|RU|UK
 Економіка
  3718  37

 Наші ціни на паливо не перевищували ті, за якими його купувало НАБУ та інші держоргани, - "Трейд Коммодіті"

трейдкоммодити

Ціни компанії "Трейд Коммодіті" при продажу палива Міністерству оборони України навесні 2016 не перевищували тих, за якими в той же період закуповували паливо Національне антикорупційне бюро України та інші державні установи.

Про це з посиланням на аналіз ринку повідомляє прес-служба "Трейд Коммодіті".

У компанії звертають увагу на те, що НАБУ та іншим державним установам, так само як і Міністерству оборони, довелося погодитися на підвищення ціни через об'єктивну ринкову ситуацію навесні 2016 року, тобто в зв'язку зі стрімким зростанням цін на паливо.

"Очевидно, рішення "Трейд Коммодіті" щодо підвищення очікуваної вартості палива збігається з рішеннями інших постачальників держустанов, тому будь-які підозри щодо дій Компанії повинні бути найближчим часом спростовані", - йдеться у повідомленні.

Крім того, в "Трейд Коммодіті" зазначають, що відповідно до проведеного аналізу ринку, встановлена ​​в той час компанією ціна на паливо була найнижчою в Україні.

"Вивчивши угоди, укладені в той же період між різними державними структурами та іншими постачальниками палива, ми не знайшли, де вартість палива була б нижчою або навіть дорівнювала пропозиції "Трейд Коммодіті", - інформує прес-служба.

Нагадаємо, раніше "Трейд Коммодіті" офіційно звернулася до Кабінету Міністрів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі з вимогою ліквідувати законодавчу прогалину в процедурах держзакупівель і чітко прописати в законодавстві процедуру підвищення цін на ринку.

За словами директора зі зв'язків із громадськістю компанії Романа Могили, зміни в нормативних актах необхідні, щоб держоргани і компанії, з якими вони співпрацюють, при держзакупівлі не потрапляли в правову безвихідь.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463017
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору