EN|RU|UK
 Політика України
  4745  121
Матеріали за темою:

 Фактичні результати боротьби з корупцією в Україні досить скромні: за цим має пильно стежити влада, - єврокомісар Хан

хан

ЄС чекає від України результатів боротьби з корупцією. Як приклад практичного недопрацювання Йоханнес Хан назвав ситуацію, коли з 1,5 млн зареєстрованих декларацій перевірено лише близько ста.

На думку єврокомісара Йоханнеса Хана, Україна на сьогодні демонструє скромні результати в боротьбі з корупцією. Проблема - у практичній реалізації антикорупційних ініціатив. Про це єврокомісар із питань європейської політики сусідства і переговорів із розширення сказав у інтерв'ю UA: Першому, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"У плані боротьби з корупцією, на мій погляд, фактичні результати досить скромні. Я вважаю, за цим має пильно стежити влада: уряд та інші її органи", - сказав він.


Хан вважає, що зусилля української влади в плані практичної реалізації антикорупційного законодавства недостатні.

"Справа не тільки у створенні інституцій чи наявності необхідного законодавства, а й у тому, як воно реалізується. Саме в практичному втіленні ми бачимо серйозне недопрацювання, і на це слід звернути особливу увагу. Якраз щодо цього у міжнародної спільноти все більше вичерпується терпіння" , - сказав він.

Як приклад такого практичного недопрацювання Хан назвав ситуацію з перевіркою електронних декларацій, коли з 1,5 млн зареєстрованих декларацій перевірено лише близько ста.


"100 із 1,5 мільйона - це не результат. Крім того, які наслідки? Що відбувається далі? Адже в кінцевому підсумку все це має бути спрямовано на покращення ситуації", - зазначив єврокомісар.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463008
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору