EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2989  18

 Кабмін скасував проведення конкурсного відбору незалежних членів наглядової ради "Нафтогазу"

минэкономразвития

Кабінет Міністрів України скасував конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради (НР) НАК "Нафтогаз України".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

У повідомленні зазначено: "
10 листопада Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про внесення змін до Постанов КМУ № 142 від 10 березня 2017 та №143 від 10 березня 2017. Зміни стосуються обрання та призначення членів наглядової ради НАК "Нафтогаз України".

Так, своїм рішенням від 10 листопада 2017 Уряд скасував проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради НАК "Нафтогаз України". Уряд також зобов'язав Мінекономрозвитку вносити на розгляд КМУ пропозиції щодо кандидатів на посади у наглядовій раді як незалежних членів, так і представників держави.

Наразі функції наглядової ради виконує Уряд.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Буде сформовано якісно нову незалежну Наглядову раду НАК "Нафтогазу", - Кістіон

Звертаємо увагу на те, що, згідно зі змінами до Регламенту КМУ від 9 серпня, Мінекономрозвитку здійснює підготовку проектів актів КМУ, які пов'язані з управлінням державними компаніями, що перебувають у підпорядкуванні Кабінету Міністрів України.

Водночас, суб'єктом ініціативи залишається Кабінет Міністрів, який направляє Міністерству доручення щодо оформлення рішень. Мінекономрозвитку забезпечує технічну функцію з підготовки проектів нормативно-правових актів для подальшого внесення у встановленому порядку на розгляд Уряду.

Такий же принцип буде застосовуватися до пропозицій щодо кандидатів в члени наглядової ради НАК "Нафтогаз України". З метою якнайшвидшого розв'язання ситуації в умовах опалювального сезону, Мінекономрозвитку очікує, що подання кандидатів відбудеться найближчим часом".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n462926
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору