EN|RU|UK
 Економіка
  12165  27

 Блокування податкових накладних: по Києву 36% - блокування реального сектора, - начальник столичної ДФС Демченко

ндс пдв

На сьогодні в Єдиному державному реєстрі понад 90 млн податкових накладних на суму ПДВ 528 млрд грн.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповіла Директор департаменту обслуговування платників ДФС Наталія Калениченко в ході засідання податкового комітету ВР, на якому розглядається питання роботи Системи блокування податкових накладних. Детальніше про це читайте в статті "Блокування податкових накладних. Чи зупинить Рада наказ Мінфіну?"

Щодо зупинки податкових накладних за період роботи Системи моніторингу критеріїв оцінки ризиків (СМКОР) Калениченко зазначила: "Усього ми бачимо, що в нас зупинено 500 тис. податкових накладних. З них стосовно 200 тисяч є відмова в реєстрації на суму ПДВ 0,16 млн грн".

Вона також повідомила, що щомиті реєструється до 50 податкових накладних.

Чиновниця пояснила, що всі 90 млн податкових накладних, які зайшли на реєстрацію, проходять перші відсікаючі критерії.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ручне блокування податкових накладних як мінімум створить великі корупційні ризики, - Данилюк

"Якщо вони вже пройшли через наявні відсікаючі критерії, вони не йдуть на систему моніторингу. Тобто можна сказати, що всі податкові накладні, крім тих, які мають суму ПДВ, що дорівнює 0, ідуть на систему моніторингу в тому чи іншому вигляді", - пояснила Калениченко.

Ну уточнююче запитання голови комітету Ніни Южаніної щодо того, скільки після першого відсікаючого етапу залишається податкових накладних, представниця ДФС відповіла: "Отже, 500 тисяч у нас пішло, з них зупинено 200 тисяч".

Начальник Головного управління ДФС у м Києві Людмила Демченко, виступаючи після цього, зазначила, що за чотири місяці роботи СМОКР вдалося побачити і проблеми, і досягнення.

Також дивіться: Податковий комітет ВР розглядає питання роботи Системи блокування податкових накладних. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

"Сьогодні ми бачимо фактично те, що за період роботи СМОКР, тобто з 1.07.2017 по 9.11.2017 року, в нас заблоковано системою податкових накладних по підприємствах малого та середнього бізнесу, а саме реальний сектор економіки, 36%", - повідомила вона.Источник: https://censor.net.ua/ua/n462902
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору