EN|RU|UK
 Політика України
  1634  12

 Законопроект стосовно деокупації Донбасу виносити на розгляд ВР 16 листопада не будуть - його допрацьовуватиме комітет

вр

Комітет з питань національної безпеки й оборони Верховної Ради України вирішив доопрацювати законопроект про реінтеграцію Донбасу.

Таке рішення було прийнято на засіданні комітету в середу, 15 листопада, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

Повідомляють, що всього до цього законопроекту надійшла 661 поправка, прийняті або частково прийняті - 238 поправок. Так, у членів комітету виникли питання до ст. 10 законопроекту, що стосується переміщення осіб і товарів через лінію розмежування.

Зокрема, не вдалося сформувати позицію комітету щодо редакції статті 10, в якій визначаються заходи, які можуть здійснюватися військовими формуваннями та іншими особами, залученими для забезпечення інтересів національної безпеки в Донецькій і Луганській областях стосовно забезпечення територіальної цілісності України.

Комітет доручив робочій групі напрацювати текст, який буде відображати умови, повноваження і територію застосування цих заходів.

У підсумку голова комітету Сергій Пашинський (фракція "Народний фронт") повідомив, що збере додаткове засідання комітету для того, щоб розглянути відповідні напрацювання редакції статті 10.

"Є пропозиція провести додаткові консультації в комітеті й робочій групі", - сказав голова комітету Сергій Пашинський і поставив питання на голосування.

Комітет більшістю голосів підтримав цю пропозицію.

Отже, законопроект про реінтеграцію Донбасу не готовий для винесення на голосування Верховною Радою у другому читанні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рада зможе розглянути законопроект про деокупацію Донбасу в грудні, - Ірина Луценко
Источник: https://censor.net.ua/ua/n462901
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору