EN|RU|UK
 Політика України
  2429  33
Матеріали за темою:

 Ситуація з браком суддів в Україні буде виправлятися, - суддя ВС Гудима

гудима

В Україні реалізується дуже чіткий задум реформувати судову систему зверху.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів новообраний суддя Верховного Суду, колишній адвокат Дмитро Гудима, відповідаючи на запитання щодо великий брак кадрів у судах.

"Це наслідок революції в судовій системі. Революції, яка є продовженням тієї революції, яка творилася на Майдані. Багато суддів добровільно з різних міркувань пішли у відставку. У частини закінчилися повноваження, і вони тривалий час очікували й очікують на своє подальше призначення.
Думаю, держава обрала правильний шлях для формування суддівського корпусу на конкурсних засадах. І те, що зараз ці конкурсні можливості відкрилися, те, що буквально два тижні тому близько 5000 конкурсантів складали кваліфікаційні іспити на посади суддів першої інстанції, говорить про те, що ситуація буде виправлятися. Вона буде виправлятися поступово. І цей період потрібно пережити", - зазначив суддя.

"Насправді, дуже серйозні речі робляться. Як на мене, реалізовується дуже чіткий задум реформувати судову систему зверху. Формуємо Верховний Суд, після цього формуємо апеляційні суди, зокрема, підтягуючи на посади суддів з перших інстанцій, найкращі піднімаються кар'єрними сходами. Паралельно в ту оголену першу інстанцію відбувається набір нових", - додав він.

Повний текст інтерв'ю читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n462627
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору