EN|RU|UK
 Політика України
  5724  33

 Мукачівський прокурор "забув" задекларувати майже 900 тис. гривень, - НАЗК

напк

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні затвердило результати здійснення повної перевірки декларації прокурора Мукачівської місцевої прокуратури Закарпатської області Андрія Запотічного за 2016 рік.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК.

"За результатами перевірки Національне агентство встановило, що декларант при складанні та поданні декларації за 2016 рік не дотримав вимоги пунктів 2 та 9 частини першої статті 46 Закону України "Про запобігання корупції" та задекларував недостовірні відомості, що відрізняються від достовірних на суму 541,7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб", - сказано в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": НАЗК проведе повну перевірку е-декларацій 11 держслужбовців, у т.ч. нардепів Бурбака та Полякова

Зокрема, НАЗК було встановлено, що суб'єкт декларування не зазначив у декларації відомості про фінансові зобов'язання на загальну суму понад 866 тис. гривень. Подібне правопорушення передбачає відповідальність згідно зі статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

У зв'язку з цим рішенням Національного агентства матеріали перевірки декларації Андрія Запотічного направлено до Генеральної прокуратури України.

Також наголошується, що НАЗК здійснювало повну перевірку декларації на підставі абзацу п'ятого частини першої статті 50 Закону України "Про запобігання корупції": Національне агентство проводить перевірку декларації на підставі інформації, отриманої від фізичних та юридичних осіб, із засобів масової інформації та інших джерел, про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n462601
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору