EN|RU|UK
 Політика України
  7844  108

 Антиукраїнська політика окремих радикальних сил у Європі є неприпустимою, - Яценюк

яценюк

Арсеній Яценюк підкреслив, що окремий блок резолюції з'їзду партії "Народний фронт" стосується боротьби з тероризмом, кібербезпеки, захисту державної мови та відновлення історичної пам'яті.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Народного фронту".


"Не можна використовувати національні травми, травми на серці кожної нашої нації у своїх вузькопартійних політичних інтересах. Неприпустимою є антиукраїнська політика окремих радикальних сил в Європі", - звернувся лідер партії "Народний фронт" до європейських партнерів під час обговорення резолюції з'їзду.

Яценюк підкреслив, що окремий блок резолюції з'їзду партії "Народний фронт" стосується боротьби з тероризмом, кібербезпеки, захисту інформаційно-культурного простору України, розширення захисту державної мови, продовження політики декомунізації, відновлення історичної пам'яті та утвердження національної ідентичності.

Він нагадав, який складний процес історичного примирення пройшли Україна та Польща: "Скільки було покладено зусиль між нашими народами, скільки було зроблено президентами й урядами".


Він звернувся до сусідів України з Європейського Союзу - Польщі, Угорщини, Румунії: "Є неприпустимою політика ізоляціоналізму, радикального націоналізму і неприпустимою є антиукраїнська політика окремих радикальних сил у Європі".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n462481
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору