EN|RU|UK
 Політика України
  6465  99

 Турчинов: Для розвитку і захисту України необхідна консолідація всіх відповідальних, патріотичних сил країни

терчинов

Єдиною реалістичною альтернативою руйнівному сценарію Кремля є консолідація всіх відповідальних, патріотичних сил України.


Як передає Цензор.НЕТ, про це сказав Секретар РНБО Олександр Турчинов, виступаючи на з'їзді партії "Народний фронт", який відбувався в суботу в Києві.

За його словами, зволікання з рішучими діями щодо розвитку сильної Української держави зробило можливим збільшення впливу популістських і радикальних політичних сил, "зростання рейдерства і безкарного насильства, ерозію монополії держави на легітимне застосування сили, виникнення політизованих парамілітарних утворень".

"Сьогодні ресурс декларацій, косметичних реформ і півзаходів вже вичерпаний. Або будуть запропоновані і реалізовані нові підходи до вирішення системних проблем, або втілиться підготовлений Кремлем руйнівний для країни сценарій", - підкреслив він.

Також читайте: "Я звертаюся особисто до Петра Олексійовича", - Яценюк закликав внести зміни до Конституції і закон про Кабмін

Турчинов зазначив, що єдиною реалістичною альтернативою цьому руйнівному сценарію є "консолідація всіх відповідальних, патріотичних сил країни навколо діючих основ конституційного ладу, ідеї керованої модернізації держави на основі політичної та економічної свободи, оздоровлення на цій основі всієї системи суспільних відносин".

Крім того, він зазначив, що в фокусі суспільної уваги повинні бути проблеми сьогодення і майбутнього, а не минулого. "Потрібні реалізм і відкритість в оцінці ситуації і пропонованих дій", - сказав секретар РНБО.
Також читайте: "Завдання - виконати програму реформ і піти на вибори в 2019 році", - Яценюк на з'їзді НФ

"Варто припинити маніпулювання рожевими ілюзіями "світлого європейського майбутнього вже сьогодні", усвідомлюючи, що мрія про Україну в Європі - побудова вільного, справедливого та заможного суспільства, придбання європейських стандартів життя як головної мети євроінтеграції, - може втілитися лише завдяки важкій, послідовній і наполегливій роботі всіх українців", - зазначив Турчинов.

"Приклад Реформації, яка відкрила перед Європою шлях до оновлення та розвитку 500 років тому, свідчить: позитивні зміни можуть відбуватися швидко і всебічно. Українське суспільство вже зробило неможливе - ми зупинили російську військову машину. І тепер все залежить від волі, рук і розуму українців", - резюмував він.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n462447
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору