EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4665  26
Матеріали за темою:

 Новий Верховний Суд зареєстровано як юридичну особу

иконка

9 листопада новий Верховний Суд зареєстровано як юридичну особу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написала переможниця конкурсу до Верховного Суду Ганна Вронська.

"Сьогодні (9 листопада, - ред.) зареєстровано як юридичну особу новий Верховний Суд. Ідентифікаційний код 41721784. Назад дороги вже немає", - йдеться в повідомленні.

Новий Верховний Суд зареєстровано як юридичну особу 01

Нагадаємо, новий ВС почне роботу за умови призначення не менше 65 володарів мантій.


Як пише видання "Закон і Бізнес" згідно з "Прикінцевими та перехідними положеннями" закону "Про судоустрій і статус суддів" від 2.06.2016 №1402-VIII новий ВС має запрацювати до 30 березня 2017 року. Поки установа не почне функціонувати, продовжать діяльність нинішні інститути: ВСУ, Вищий господарський, Вищий адміністративний суд і Вищий спеціалізований суд із розгляду цивільних і кримінальних справ.

Утім, формування ВС у складі 65 служителів Феміди не означає, що він зможе відразу розглядати справи. Адже в п. 6 "Прикінцевих і перехідних положень" закону визначено час, коли 3 вищих спецсуди і ВСУ припиняють свою діяльність і ліквідуються. Це станеться після виконання двох умов: початку роботи ВС у складі 65 осіб і набуття чинності відповідного процесуального законодавства, що регулює порядок розгляду справ новим установою.

День початку роботи ВС визначить рішення його Пленуму, який буде скликано організаційним комітетом, створеним за принципом рівного представництва від кожного касаційного суду.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n462349
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору