EN|RU|UK
 Політика України
  2211  11

 "Владі потрібен "ручний" голова фінансового комітету", - Рибалка

рыбалка

Народний депутат України Сергій Рибалка вважає, що депутати позбавили його посади голови фінансового комітету, оскільки владі не потрібен активний керівник фінансового комітету з власною позицією, а потрібен "ручний" комітет.

Про це він заявив у коментарі телефоном для одного з телеканалів, перебуваючи в лікарні після проведеної операції, повідомляють Українські новини.

"Уже третій рік виливають масу матеріалів, щоб скомпрометувати мене, оскільки владі потрібен «ручний» голова фінансового комітету, який не буде піднімати незручні питання як-то відставка голови НБУ, необхідні для проведення реформи фінансового сектору законопроекти, про Фонд гарантування вкладів та інше. А буде за 5 хвилин приймати необхідні владі рішення", - наголосив Сергій Рибалка.

За словами народного депутата, владі сьогодні не потрібні реформи фінансового сектору, вона не збирається нічого робити, аби запустити розвиток економіки і дати гідне життя людям. "Натомість влада робить все, щоб зробити "ручним" і парламент, і Кабінет Міністрів, й інші державні установи. У влади взагалі відсутня стратегія розвитку державних банків, а це 60% банківської системи на сьогодні. Тому, все, що робить зараз влада, відбувається для того, щоб, можливо, мати ще один комітет без незалежної і об'єктивної точки зору", - підкреслив Сергій Рибалка.

Депутат нагадав, що ще 2 роки тому він разом із іншими колегами по фракції Радикальної партії написав заяву про складання повноважень голови фінансового комітету у зв'язку з виходом фракції з коаліції і переходом в опозицію.

"Мені б дуже хотілося бути сьогодні в парламенті, щоб виступити зі своїм заключним словом, але через стан свого здоров'я не мав можливості цього зробити. Сподіваюсь бути наступного тижня в парламенті. Маю сказати, що мені є чим пишатися за час свого головування в комітеті. Нам з колегами по комітету вдалося за цей час багато чого зробити. І я вдячний їм за це. Боротьба триває і час покаже, хто і що доброго зробив для держави", - сказав Сергій Рибалка.

Він нагадав, що проти нього немає жодного кримінального провадження, а його декларацію перевіряли вже багато разів різні антикорупційні органи.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n462339
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору