EN|RU|UK
 Політика України
  15166  37

 Рада відмовилася скасувати результати голосування за медреформу

вр

Народні депутати розглянули проект постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 19 жовтня 2017 року про ухвалення в цілому проекту Закону "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" №6327-П.


За відповідну постанову проголосували лише 45 нардепів, повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Відповідно, ця постанова не була ухвалена, тепер спікер Ради може підписувати прийнятий законопроект про медреформу і направляти його на розгляд президенту.

Нагадаємо, 19 жовтня Верховна Рада прийняла закон "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" (№ 6327). Відповідно до закону, держава гарантує надання громадянам необхідних їм медичних послуг і лікарських засобів, пов'язаних із наданням: екстреної, первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) та паліативної медичної допомоги; медичної реабілітації медичної допомоги дітям до 16 років і медичної допомоги в зв'язку з вагітністю та пологами. Оплата здійснюється за рахунок коштів держбюджету відповідно до тарифів. Крім того, за рахунок держбюджету окремо здійснюється фінансове забезпечення програм громадського здоров'я, заходи боротьби з епідеміями, проведення медико-соціальної експертизи, діяльності, пов'язаної з проведенням судово-медичної і судово-психіатричної експертиз та інших програм в галузі охорони здоров'я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій , згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів.

Також 19 жовтня парламент ухвалив за основу зміни до Бюджетного кодексу, необхідні для реалізації фінансування медичної реформи, і затвердив у першому читанні президентський проект закону про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості (№7117).

Источник: https://censor.net.ua/ua/n462338
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору