EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  9267  80

 Не можна погоджуватися на ситуацію, в якій представники інститутів в Україні поводяться не за принципами добросусідських відносин, - Дуда

польша президент анджей дуда

Історична політика важлива для міждержавних відносин, оскільки вона впливає на позицію країн і на відносини між країнами.

Про це заявив в ефірі радіо Plus президент Польщі Анджей Дуда, коментуючи питання польсько-українських відносин в історичній площині, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Історична політика теж важлива, і складно з цим не погодитися, оскільки історія та історична пам'ять впливають на те, яким є фундамент, як формуються різного роду інститути, це впливає на відносини між людьми", - заявив Дуда.


Він наголосив, що ці відносини "не можуть спиратися на брехню, наклеп, замовчування, заперечення історії, особливо трагічної історії".

Дуда наголосив, що якщо відносини складаються нормально, то "треба говорити про історію, особливо її трагічні моменти, слід визнати провину і дати можливість вшанувати пам'ять жертв".


Він додав, що не можна погоджуватися на ситуацію, в якій "високі представники різного роду інститутів в Україні поводяться таким чином, що це не відповідає реалізації двосторонніх відносин за принципом добросусідських відносин".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n462244
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору