EN|RU|UK
 Політика України
  1411  6
Матеріали за темою:

 Україна має підвищити ефективність виконання завдань програми "Україна-НАТО" на рівні відомств, - заступник генсекретаря НАТО

нато

Україна зараз зосереджена на тому, щоб узгодити Річну національну програму Україна-НАТО з програмами країн, які мали План дій щодо членства в Альянсі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це заявила віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки Алехандро Альваргонсалесом.

"У 2008 році в Бухаресті Північноатлантичний Альянс ухвалив своє політичне рішення про те, що Україна і Грузія повинні стати членами НАТО. Ми зараз зосереджені на тому, щоб узгодити Річну національну програму (РНП) під егідою Комісії Україна-НАТО з програмами країн, які мали План дій щодо членства в НАТО. Ми повинні зосередитися саме на цьому", - зазначила Климпуш-Цинцадзе.

У цьому контексті сторони обговорили виконання РНП цьогоріч. Алехандро Альваргонсалес заявив, що Україна має посилити ефективність виконання завдань РНП на рівні міністерств і відомств і вдосконалити міжвідомчу координацію. Віце-прем'єр-міністр під час зустрічі зазначила, що зауваження та рекомендації жовтневої оцінної місії НАТО з виконання РНП буде враховано і впроваджено Кабінетом Міністрів України задля комплексного виконання всіх завдань РНП.


Під час обговорення питання позиції Угорщини з блокування в колі НАТО рішень, які стосуються України, Алехандро Альваргонсалес зазначив, що відсутність згоди на двосторонньому рівні з якогось питання не може бути переведена на багатосторонній формат.

Сторони обговорили також інші питання політичної співпраці між Україною та НАТО. Зокрема, йшлося про діяльність Платформи НАТО з вивчення досвіду протистояння гібридним загрозам, а також роботу трастових фондів НАТО. У цьому контексті заступник Генсека НАТО вказав на важливість швидкого визначення в Україні координатора роботи Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридним загрозам. Окрему увагу співрозмовники приділили питанню реалізації державної політики щодо гендерної рівності та реалізації резолюції Ради Безпеки ООН +1325 "Жінки. Світ Безпека".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n462183
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору