EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  12470  49

 Сербія викликає посла Булатовича з Києва для консультацій

сербия александрович

Голова МЗС Сербії Івіца Дачич викликав для консультацій сербського посла в Україні Раді Булатовича.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють на сайті сербського МЗС.

У повідомленні зазначено: "Перший заступник прем'єр-міністра і міністр закордонних справ Івіца Дачич запросив посла Сербії в Україні Раді Булатовича обговорити поточні питання відносин з Україною.

Як відомо, Сербія неодноразово заявляла, що з часу початку кризи в Україні вона поважає територіальну цілісність України, що також підтвердилося під час головування Сербії в ОБСЄ.

Крім того, Сербія зробила низку конкретних кроків у переслідуванні сербських громадян, які беруть участь у міжнародних конфліктах, включаючи Україну, демонструючи прихильність дотриманню своїх міжнародно-правових зобов'язань.

Міністр Дачич нагадав, що добре відомо, що українські найманці брали участь у злочинах, скоєних хорватськими силами проти сербського народу в Хорватії, які Україна, на відміну від Сербії, ніколи не засуджувала.

Метою дипломатичних місій у зарубіжних країнах має стати поліпшення двосторонніх відносин між державами.

Сербія, як і раніше, прихильна встановленню хороших відносин з Україною на принципах взаємної поваги".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Українська дипломатія перестала грати в піддавки", - Ар'єв висловив повну підтримку послу в Сербії Александровичу

Нагадаємо, що раніше посол України в Олександр Александрович висловив низку думок щодо сербської політики. Зокрема, посол заявив, що Росія використовує Сербію для розпалювання нової війни на Балканах.

Також Александрович озвучив інформацію, що Сербія не докладає достатньо зусиль, щоб перешкоджати своїм громадянам в участі в конфлікті на Донбасі на боці найманців РФ.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n462166
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору