EN|RU|UK
 Політика України
  4749  11
Матеріали за темою:

 Кабмін схвалив зміни до "Стратегічного оборонного бюлетеня України"

минобороны армия всу

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу прийняв проект указу Президента "Про внесення змін у додаток 1 до Стратегічного оборонного бюлетеня України".

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Міноборони.

У повідомленні зазначено: "Це рішення Уряду дасть можливість забезпечити реалізацію оборонної реформи, підвищити ефективність управління процесом планування та поступового нарощування оперативних спроможностей Збройних Сил України".

Проектом акта внесено зміни у додаток 1 до Стратегічного оборонного бюлетеня, уточнивши при цьому основні завдання оборонної реформи, результативні (індикативні) показники, терміни та відповідальних за їх виконання, а також доповнити розділ 5.4.5 новим завданням щодо реформування та розвитку професійного сержантського і старшинського складу Збройних Сил України.

"Проект Указу розроблено з метою актуалізації завдань, визначених Матрицею досягнення стратегічних та оперативних цілей і виконання основних завдань оборонної реформи (додаток до Стратегічного оборонного бюлетеня України)", - зазначають у Міноборони.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Уряд розірвав угоду з РФ про постачання зброї і військової техніки
Источник: https://censor.net.ua/ua/n462164
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору