EN|RU|UK
 Політика України
  8568  117

 "Важливо, щоб ми винесли історичні уроки", - Яценюк на презентації книги Авакова "Ленін з нами?"

Більшовизм - це ідеологія людиноненависництва, знищення. Нащадки Леніна, Сталіна і Кагановича зараз там же, де і Мавзолей.

Про це сказав лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк під час презентації книги міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова "Ленін з нами?", що відбулася 7 листопада, в день сторіччя більшовицького перевороту, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі НФ.

Арсеній Яценюк зазначив, що ця книжка не про Леніна, а про ідеологію, яка ототожнюється у "гомо совєтікус" безпосередньо із ним: "Про ідеологію людоненависництва. Про ідеологію знищення. Про те, чому страждала Україна й український народ. Тому що були такі леніни, сталіни, кагановичі".

Читайте також: Яценюк представникам ЄС у Кракові: Політика замирення агресора ніколи не приведе до миру - тільки до іншої війни. ВІДЕО

"Їхні наступники зараз знаходяться в тому місці, де знаходиться Мавзолей. Вони Мавзолеєм і закінчать", - додав лідер "Народного фронту".

Арсеній Яценюк підкреслив, що річ не тільки в "комуністичній банді, яка запровадила тоталітаризм, знищення і вбивство України", не тільки в особі Леніна: "Вона була, на превеликий жаль, в сотнях тисяч людей, які не сказали "ні", а аплодували, які боялися сказати правду".

"Ця книга в тому числі і про нас: яке рішення ми приймемо, на який бік станемо", - додав він.

Лідер "Народного фронту" зазначив що в політичному істеблішменті Росії "змінилися прізвища, змінилися назви партій, але не змінилася ідеологія".

В той же час, підкреслив Арсеній Яценюк, українці "показали всьому світу, що ми нація, яка здатна боротися": "Україна - не просто не Росія. Україна - це велика самостійна країна. А українці - це ті люди, які вистояли. І дуже важливо, щоб ми зробили історичні уроки. Виграють тільки ті, які борються. А йдуть тільки ті, які встають з колін. І ми встали з колін".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n462064
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору