EN|RU|UK
 Суспільство
  3808  10
Матеріали за темою:

 Відбірковий іспит на посади суддів місцевих судів: із 18 співробітників ВККС успішно впоралися з тестами тільки 6

комиссия судей вккс вкксу высшая квалификационная

Із 700 осіб, які отримали найвищий бал у рейтингу, 301 є помічниками суддів, а 399 переможців - представники адвокатури, юрисконсульти, працівники апаратів судів тощо.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Судово-юридичну газету", про це повідомили у Вищій кваліфікаційній комісії суддів.

Цікаво, що спочатку, напередодні відбору, у ВККС припускали, що успішно скласти іспит можуть 350 помічників суддів, тобто половина допущених до іспиту осіб. Таким чином, результат помічників суддів виявився в цілому гіршим за прогнозований.

Потрібно зазначити, що з 18 співробітників ВККС, які брали участь у складанні іспиту, успішно його склали тільки шість осіб, переважно інспектори ВККС.

Також читайте: Передбачений законопроектом порядок відбору антикорупційних суддів викликає питання, - кандидат у судді ВС Лесько

Серед кандидатів, які складали іспит, за даними "Судово-юридичної газети", є і двоє синів секретаря палати ВККС з питань відбору та публічної служби суддів Михайла Макарчука. Один його син, Сергій Макарчук, понад десять років працює помічником судді Апеляційного суду Полтавської області. За підсумками іспиту він посів 293 місце в рейтингу. Другому синові члена Комісії, Юрію Макарчуку, який працює юрисконсультом на приватному підприємстві в Полтавській області, пощастило менше. Він посів у рейтингу 780 місце і не увійшов до рейтингу кращих результатів відбіркового іспиту.

Зазначимо, що іспит не обійшовся без інцидентів. Як раніше повідомляла "Судово-юридична газета", четверо учасників добору попалися на різних порушеннях, зокрема і на спробі списати відповіді з імпровізованих шпаргалок. Усі четверо учасників за результатами ухваленого Комісією рішення не отримали будь-яких балів і не зможуть продовжити участь у доборі в судді.

Під час складання іспиту 31 жовтня десятьом учасникам відбору знадобилася термінова допомога швидкої медичної допомоги. Також один кандидат у судді був виявлений відповідальними за проведення іспиту співробітниками Комісії сплячим під час іспиту.

Також читайте: ВККС проведе співбесіди з кандидатами на вакантні посади держслужби

Крім того, за наявними даними, не менше десяти кандидатів у судді з одного з великих південних міст прибули на іспит у стані алкогольного сп'яніння.

Нагадаємо, що 31 жовтня 4 128 кандидатів на посади суддів місцевих судів склали відбірковий іспит у вигляді тестування на знання української мови і норм права.Источник: https://censor.net.ua/ua/n462056
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору