EN|RU|UK
 Політика України
  2786  45

 Рада сьогодні займеться ратифікаційними питаннями і розгляне законопроект про послуги ЖКГ

депутат вр рада

Верховна Рада в середу планує почати розгляд у повторному другому читанні законопроекту 1581-д "Про житлово-комунальні послуги", які є частиною реформування галузі, а також розглянути блок ратифікаційних питань.

Про це йдеться в порядку денному засідання ВР у середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Відповідно до порядку денного засідання почнеться з розгляду ратифікаційних питань. Зокрема, планується розглянути законопроекти "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Вища освіта України") між Україною та Європейським інвестиційним банком" (№0160), "Про приєднання України до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила визначення походження" (№ 0167), "Про ратифікацію Угоди про заохочення і захист інвестицій між Україною та Фондом міжнародного розвитку ОПЕК" (№0161) та "Про приєднання України до Статуту міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA)" (№0164).

Дивіться також: Мосійчук із паличкою, голосування за пільги кінематографа і провалена відставка Авакова, - день у Раді 7 листопада. ФОТОрепортаж

Законопроект про ЖКП стоїть у кінці порядку денного, до нього подано 543 поправки і пропозиції народних депутатів.

Як повідомлялося, законопроект "Про житлово-комунальні послуги" був зареєстрований у грудні 2014 року Кабінетом Міністрів, але в листопаді 2015 року він був повернутий комітету на доопрацювання для підготовки до повторного першого читання. У лютому 2016 року вже доопрацьований законопроект №1581-д був прийнятий у першому читанні, а в травні 2017 року парламент направив його на повторне друге читання.

Потреба в його прийнятті виникла після того, як 1 липня 2015 року набрав чинності закон "Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку". Він зафіксував, що в багатоквартирному будинку може бути тільки три форми управління: безпосередньо співвласники, об'єднання співвласників і управитель. У той же час питання відносин між управителем і співвласниками багатоквартирних будинків досі не врегульовано.

Читайте також: Рада схвалила податкові та митні пільги для підтримки кінематографії

Тому проект закону №1581-д "Про житлово-комунальні послуги" покликаний врегулювати ці відносини. Крім того, його метою є створення передумов для забезпечення повноцінного і якісного надання всіх житлово-комунальних послуг.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n462054
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору