EN|RU|UK
 За кордоном
  30076  107

 "Ми бачимо низку тривожних тенденцій", - Путін занепокоївся неконтрольованим зростанням поставок зброї терористам

путин

Президент РФ Володимир Путін закликав всіх учасників глобального ринку озброєнь до відповідальної поведінки, відзначивши зростання неконтрольованих поставок зброї терористам.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Интерфакс", про це він повідомив на засіданні комісії з військово-технічного співробітництва з іноземними державами.

"Ми бачимо низку тривожних тенденцій, які дедалі сильніше виявляються останнім часом. Маю на увазі, перш за все, систематичний відхід окремих учасників ринку озброєнь від норм і принципів міжнародного права, прямі погрози щодо суверенних держав. Замість реальної боротьби з терористичними угрупованнями йде імітація цієї боротьби, ростуть неконтрольовані збройні поставки", - сказав Путін.

Президент РФ зазначив, що "сьогодні зброя потрапляє до так званих помірних опозиціонерів там або в іншому місці, а завтра опиняється в руках радикалів і терористів".

"Складається враження, що самі "гарячі точки" і зони конфліктів стали для декого просто вигідним бізнесом, ланкою розгалужених сірих схем з постачання зброї в країни та регіони з нестабільною військово-політичною обстановкою", - підкреслив Путін, відзначивши "що "експорт зброї - це величезна відповідальність для будь-якої держави".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n461986
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору