EN|RU|UK
 Економіка
  7390  67

 Міжнародний холдинг було створено для передачі Roshen у сліпий траст, - юристи з Avellum

рошен

Міжнародний холдинг створили, щоб передати "Roshen" у сліпий траст.

Про це йдеться в заяві юридичної компанії Avellum, яка представляє інтереси Roshen.

"Без створення міжнародної холдингової структури передача корпорації "Roshen" у "сліпий траст" була б неможливою або юридично дефектною. Україна не є стороною Гаазької конвенції 1985 року про право, що застосовується до трастів, і їх визнання, тому передача корпорації "Roshen" у траст без створення міжнародної корпоративної структури була б недійсною з точки зору українського права", - зазначають юристи.

Юристи зазначили, що спочатку створення міжнародного холдингу було необхідне для організації продажу компанії "в разі, якщо це буде можливо згідно з комерційними умовами".

Avellum наголошує, що, зокрема, розміщення акцій "Roshen" на міжнародній біржі неможливе без створення міжнародної холдингової структури. "Ми підкреслюємо, що міжнародна холдингова структура, розроблена для здійснення операції з продажу корпорації "Roshen", повинна була забезпечити уникнення подвійного оподаткування задля того, щоб усі податки в повній мірі було сплачено саме в Україні, а не за кордоном. У разі продажу корпорації "Roshen" усі кошти перерахували б кінцевому власнику в Україні, задекларували і з них сплатили б усі податки. Так само, як сьогодні всі податки корпорація "Roshen" платить і далі платитиме в Україні", - йдеться в заяві.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n461869
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору