EN|RU|UK
 За кордоном
  16933  176
Матеріали за темою:

 РФ ввела санкції у відповідь проти Канади, заборонивши в'їзд до країни десяткам "русофобськи налаштованих" громадян

мид рф

Російська влада ухвалила рішення про введення заборони на в'їзд на територію країни цілої низки діячів Канади у відповідь на введення канадським керівництвом нових антиросійських санкцій.

Про це повідомила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передає Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Вторинні санкції": США почнуть переслідувати по всьому світу за співпрацю із забороненими російськими секторами й особами

"Ми неодноразово застерігали владу Канади від спроб здійснення санкційного тиску на Росію, попереджали, що подібні дії без відповіді не залишаться. На превеликий жаль, офіційна Оттава під приводом недавно прийнятого антиросійського "закону імені С.Магнітського" вкотре ввела рестрикції щодо наших громадян", - ідеться у коментарі офіційного представника МЗС РФ, поширеному в п'ятницю.

"Доводиться діяти дзеркально. Виходячи з принципу взаємності, прийнято рішення закрити в'їзд у Російську Федерацію цілій низці канадських діячів. Список довгий, у ньому десятки прізвищ. Ідеться про тих русофобськи налаштованих громадян Канади, які планомірно займалися руйнуванням двосторонніх відносин", - зазначила Захарова .

"Якщо канадським партнерам подобається грати в санкційні гри, будемо змушені відповідати. Хоча ми самі, безумовно, вважаємо за краще шлях конструктивної взаємодії з питань, важливих для народів обох країн. Розраховуємо, що в політичних кіл Канади настане прозріння і вони відмовляться від згубного курсу, що веде до подальшого загострення двосторонніх відносин", - ідеться у коментарі.

Раніше влада Канади ввела персональні санкції проти проти 52 іноземців, включаючи 30 громадян РФ, які, на думку Оттави, замішані в порушенні прав людини чи корупції. Всі активи цих людей заморожені, а їм самим заборонено в'їзд на територію Канади.

Санкції були введені відповідно до недавно прийнятого в Канаді "закону про жертви корумпованих іноземних урядів", який називають місцевим аналогом американського "акту Магнітського". Обмеження торкнулися росіян, пов'язаних зі смертю в СІЗО співробітника фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського. Серед них опинилися голова Слідчого комітету Олександр Бастрикін, колишній заступник міністра внутрішніх справ Росії Олексій Анічин, Олексій Дроганов, Олександра Гаус та інші.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n461660
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору