EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  10515  8

 Баг у роботі Facebook: фахівці пояснили, як виправити помилку в стрічці під час публікації постів. ФОТО

Учора й сьогодні зранку багато українських SMM-спеціалістів зіткнулися з досить неприємним багом у роботі Facebook-стрічки. Проблема, судячи з усього, у відображенні символів Unicode.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на AIN, під час публікації постів із прикріпленим лінком на текст (статтю, інтерв'ю, оголошення) замість тексту відображаються послідовності, якими кодуються певні літери кириличного алфавіту. Відповідно, замість назви і початку статті підписники групи бачать абракадабру в такому стилі:

Баг у роботі Facebook: фахівці пояснили, як виправити помилку в стрічці під час публікації постів 01

SMM-ники обговорюють цю проблему в профільних групах. Одне з найбільш очевидних рішень: прогнати лінк через рідний Facebook-дебагер, перш ніж публікувати пост.

Є й інший спосіб: ним із редакцією AIN.UA поділилася SMM/веб-редактор програми "Схеми", "Радіо Свобода" Любов Багацька.

"Перш ніж постити, потрібно прогнати лінк через дебагер. Потім, коли пост вже опубліковано, якщо виникла така проблема, потрібно зайти в меню поста і натиснути Refresh share attachment. Це потрібно зробити відразу після того, як ви запостили запис. Якщо будуть перепости, тільки самі користувачі, які перепостили запис, зможуть його виправити", - радить вона.

Баг у роботі Facebook: фахівці пояснили, як виправити помилку в стрічці під час публікації постів 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/p461570
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору