EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  1757  20

 Президент Польщі планує відвідати Україну в грудні

польша президент анджей дуда

Президент Польщі Анджей Дуда планує відвідати Україну в грудні.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це заявив міністр канцелярії глави польської держави Кшиштоф Щерський.

"Візит до Харкова є в календарних планах президента на грудень цього року", - заявив Щерський.

Він зазначив, що це буде робочий візит з метою проведення переговорів із керівництвом України і представниками ОБСЄ в контексті участі Польщі як непостійного члена в 2018-2019 роках у засіданнях Радбезу ООН.

Як зауважив Щерський, це питання в геополітичних інтересах Польщі.

Водночас він визнав, що польсько-українські відносини не обмежуються виключно питаннями безпеки.

Міністр канцелярії президента РП зазначив, що польська сторона бачить негативну еволюцію поглядів України щодо Польщі в історичному контексті, а також погіршення відносин Києва з іншими східноєвропейськими сусідами.

"Ці факти президент враховує під час оцінювання перспектив польсько-українських відносин", - констатував польський урядовець.

Щерський повідомив, що кілька днів тому Дуда погодив з прем'єр-міністром Беатою Шидло питання про проведення консультацій перед рішенням про вчинення візиту до Харкова і чекає, що МЗС Польщі передасть йому свої формальні пропозиції.

Як зауважив міністр канцелярії президента РП, у ході візиту до Харкова Дуда планує відвідати могили загиблих від рук НКВД поляків у Старобільську.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n461555
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору