EN|RU|UK
 Політика України
  3070  24

 22 вантажні судна-порушники зафіксовано протягом жовтня в портах окупованого Криму, - МінТОТ

крым

У період з 1 жовтня по 1 листопада 2017 року зафіксовано заходи 22 вантажних суден-порушників у порти окупованого Криму.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

Суднами-порушниками здійснено 64 заходи до портів Керчі, Севастополя та Феодосії. З них 18 суден під прапором Російської Федерації та 3 - під прапором Республіки Того.

Нагадаємо, у вересні в Криму було зафіксовано 30 суден-порушників, з яких 27 під прапором РФ, 7 - під прапорами інших держав.

Нагадаємо, морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим - Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта - закриті на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 № 578-р "Деякі питання функціонування морського та річкового транспорту" та згідно з Наказом Міністерства інфраструктури України від 16.06.2014 р. № 255 "Про закриття морських портів".

Заходження суден під іноземними прапорами до закритих морських портів та терміналів, розташованих на території АР Крим та м. Севастополь розглядатиметься як порушення норм міжнародного права як дії, що підривають суверенітет України, а також як порушення законодавства України, що тягне за собою відповідальність судновласників, операторів та капітанів суден, у тому числі кримінальну.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Морякам із Єгипту, які незаконно заходили в порти окупованого Криму, заборонили в'їзд в Україну
Источник: https://censor.net.ua/ua/n461511
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору