EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  6668  62

 В "Укроборонпромі" заявили про початок комплексної реформи концерну

укроборонпром

Державний концерн "Укроборонпром" почав практичний етап свого реформування - комплексну трансформацію, яка включає стратегічне планування, міжнародний аудит і реструктуризацію.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу концерну, про це повідомило керівництво "Укроборонпрому" на прес-конференції, присвяченій стану його реформування та подальших планів.

Підкреслюється, що в історії України вперше буде здійснюватися така масштабна трансформація державного промислового об'єднання і для виконання такого завдання буде залучена провідна консалтингова компанія, або навіть консорціум компаній світового рівня, які мають потужний ефективний досвід роботи в сфері оборонної промисловості.

"Ми маємо лише одну спробу для реалізації проекту такого масштабу, тому ми прагнемо залучити кращих фахівців, щоб здійснити це ефективно", - зазначив заступник генерального директора "Укроборонпрому" Володимир Кострицький.
При цьому заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності Денис Гурак зазначив, що трансформація концерну "відповідатиме вимогам євроатлантичної інтеграції України. Вона передбачатиме відкритість такого промислового гіганта як "Укроборонпром", посилить міжнародну кооперацію та інноваційність процесів

Володимир Кострицький зауважив, що корпоратизація підприємств Концерну дозволить створити прозорі структури управління, Наглядові ради, встановити єдині загальноприйняті правила, в тому числі - для міжнародних інвесторів.

"Корпоратизація - єдиний швидкий і ефективний шлях залучення іноземних інвестицій", - сказав він.

Співголова Незалежного антикорупційного комітету оборони TI-Ukraine Олег Рибачук зазначив, що "Укроборонпром" став першим партнером Transparency International в Україні.

"Наш комітет працює вже рік і разом з Концерном прагне наблизити ОПК до міжнародних стандартів його діяльності. Сьогодні ми вітаємо цей важливий та послідовний крок реформування "Укроборонпрому", - додав він.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n461505
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору