EN|RU|UK
 Суспільство
  1488  4

 У світі що сім хвилин гине дитина, - ЮНІСЕФ

юнисеф

Мільйони дітей регулярно зазнають знущань у школі, три чверті дітей у віці від двох до чотирьох років зазнають насильства з боку батьків.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє DT.UA.

За даними ЮНІСЕФ що сім хвилин у світі гине підліток. Убивство - одна з основних причин смерті дітей і підлітків у віці від 10 до 19 років.

У 2016 році було скоєно приблизно 500 нападів на школи. Три чверті випадків стрілянини в школах за останні 25 років відбулися в Сполучених Штатах.

Мільйони дітей регулярно зазнають знущань у школі. Близько 60 відсотків підлітків у Латвії зізналися, що хоч раз брали участь у цькуванні своїх однолітків. Росія, Україна і Молдова також є лідерами за цими показниками в Європі, йдеться в новій доповіді Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), повідомляє Центр новин ООН. На сьогодні 732 мільйони дітей у віці від 6 до 17 років живуть у країнах, де немає законів, які захищають їх від тілесних покарань у школі.


У доповіді наголошують, що більш ніж половина однорічних дітей у 30 країнах світу зазнають тілесних покарань - кожен десятий отримує ляпанці чи ляпаси, а в чверті всіх випадків батьки сильно смикають дитину. Три чверті дітей у віці від двох до чотирьох років - близько 300 млн осіб - зазнають фізичних покарань або психологічної агресії з боку батьків. При цьому в багатьох країнах насильство щодо дітей вважають припустимим, серед іншого через укорінені традиції.


"Згідно зі статистичними даними, діти зазнають насильства на всіх етапах дорослішання, у найрізноманітніших місцях і часто саме з боку людей, які повинні про них піклуватися і захищати їх", - заявила представниця ЮНІСЕФ Клаудіа Каппа.

Раніше в ЮНІСЕФ зазначали, що кожна четверта дитина в Донецькій і Луганській областях, тобто понад 200 тисяч дітей, потребує термінової психосоціальної допомоги.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n461426
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору