EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  7768  29

 Путін використовував соціальні мережі для своїх неоімперських амбіцій. Це частина його кампанії з ослаблення США, - Маккейн

маккейн

Сенатор зазначив, що ці неоімперські амбіції спонукали Путіна до вторгнення в Україну та анексії Криму. А втручання у вибори він назвав лише одним етапом кампанії Путіна з ослаблення США.

Росія використовувала соціальні медіа для того, щоб посіяти хаос і розділити американців протягом виборів 2016 року, заявив сенатор Джон Маккейн, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

"На цьому тижні Facebook, Twitter і Google свідчать перед комітетами Сенату і Палати представників про спроби Росії поширити дезінформацію і посіяти хаос серед американського народу в ході виборів 2016 року, і їх були більше, ніж вважалося", - йдеться в заяві сенатора.

Facebook свідчить, що підтримувана Росією реклама досягла 126 млн користувачів. Це на додаток до близько 288 млн переглядів підтримуваних Росією твіти, створених за останні три місяці кампанії, як і понад 1000 підтримуваних Росією відео на YouTube, розміщених протягом виборів, які разом складають 43 години контенту.

"Цілком очевидно, що Росія скористалася застарілими американськими законами про фінансування політичних кампаній для того, щоб втрутитися у вибори 2016 року і посилити поділ всередині нашої країни. Нас усіх повинні глибоко турбувати дії Росії", - заявив Маккейн.

Він висловив сподівання, що високотехнологічні компанії підтримають законопроект, який розширює вимоги до розкриття замовників політичної реклами на цифрових платформах.

"Ми повинні розглядати спроби Росії вплинути на результати наших виборів у контексті неоімперських амбіцій Путіна, які спонукали його до вторгнення в Україну, анексії Криму, завдання шкоди демократичним цінностям і установам Європи, відновлення впливу Росії на Близькому Сході, допомоги Башару Асаду у вбивстві сотень тисяч цивільних у Сирії. Нам потрібно припинити розглядати це крізь викривлену лінзу політики і побачити напади Росії на нашу демократію тим, чим вони є. Це - лише один етап кампанії Путіна з ослаблення Сполучених Штатів, дестабілізації Європи, руйнування альянсу НАТО, руйнування суспільних цінностей і зменшення опору цьому темному і небезпечному світогляду", - акцентував Маккейн.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n461424
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору