EN|RU|UK
 Політика України
  15014  229

 Держміграція не визнала Саакашвілі біженцем. ДОКУМЕНТ

госмиграция

Державна міграційна служба відмовила екс-голові Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресo.TV.

Державна міграційна служба відмовила екс-голові Одеської ОДА Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Керуючись ч. 4 статті 8 Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту", Держміграція відмовила в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту особі без громадянства Саакашвілі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Саакашвілі заявив, що Держміграції почала розглядати його заяву про захист від екстрадиції до Грузії

"Відповідно до ст. 8 закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" повідомляємо, що Вам, Саакашвілі Mixeiлу Ніколозовичv відмовлено в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, у зв'язку з очевидною необrрунтованістю заяви, а саме через відсутність обrрунтованих побоювань стати жертвою переслідувань за ознаками раси, віросповідання, національності, громадянства (підданства), належності до певної соціальної групи або політичних переконань та недоведеності загрози життю, безпеці чи свободі", - йдеться у повідомленні ДМС.

Держміграція не визнала Саакашвілі біженцем 01

Також читайте: Запит про екстрадицію Саакашвілі досі чинний, - голова Мін'юсту Грузії

Держміграція не визнала Саакашвілі біженцем 02


Читайте також: Саакашвілі оскаржив указ Порошенка про припинення громадянства

Источник: https://censor.net.ua/ua/n461360
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору