EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  10687  16

 Жебрівський про розвиток бізнесу в регіоні: " На Донеччині вже є перша куркульська сотня". ФОТО

Глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський оголосив про те, що 106 підприємців із Донецької області вже отримали кошти на розвиток власного бізнесу за програмою "Український донецький куркуль".

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"На Донеччині вже маємо першу куркульську сотню - 106 підприємців отримали кошти на розвиток власного бізнесу за програмою "Український донецький куркуль". Учора вони з'їхалися у Краматорськ, щоб обговорити питання створення Асоціації, відкриття мережі магазинів, об'єднання у кооперативи тощо", - написав Жебрівський.

Як розповів губернатору директор департаменту економіки Олег Свинаренко, перші 7 куркулів, які займаються розведенням худоби, у листопаді поїдуть до Латвії, де побачать, як там облаштовані подібні господарства, яким чином вирішуються питання переробки та реалізації продукції. Крім того, українські куркулі з Донеччини матимуть у Латвії низку майсер-класів та семінарів з розвитку малого підприємництва.

Також читайте: Жебрівський оголосив мільйонний конкурс на вивчення історії Донеччини: Хочемо розвінчати міфи минулого

За словами губернатора, наступного року на програму "Український донецький куркуль" з бюджету буде виділено 150 мільйонів гривень.

Жебрівський про розвиток бізнесу в регіоні: На Донеччині вже є перша куркульська сотня 01Жебрівський про розвиток бізнесу в регіоні: На Донеччині вже є перша куркульська сотня 02Жебрівський про розвиток бізнесу в регіоні: На Донеччині вже є перша куркульська сотня 03Жебрівський про розвиток бізнесу в регіоні: На Донеччині вже є перша куркульська сотня 04Источник: https://censor.net.ua/ua/p461332
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору