EN|RU|UK
 Політика України
  2144  4

 Багато питань мені доводиться вирішувати в Києві: Голова Луганської ОблВЦА Гарбуз спростував звинувачення в частих відрядженнях

гарбуз

Глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз спростовує звинувачення в частих і необґрунтованих відрядженнях.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Раніше його радник, депутат Лисичанської міськради ("Солідарність") Віталій Шведов оприлюднив документи, отримані ним у відділі кадрів Луганської ОблВЦА, які свідчать про те, що Гарбуз проводить у своєму робочому кабінеті менше половини днів у році. Як запевнив Шведов, ці документи він отримав у відповідь на депутатський запит.

"Думаю, керівник Луганської обласної державної адміністрації Гарбуз Ю.Г. абсолютний чемпіон з відсутності на території керованої ним прифронтової Луганській області. У 2016 році, починаючи з травня, не був на робочому місці 198 днів (70 вихідних і 128 днів був відсутній) з 245 днів, а відпрацював всього 47 днів. У 2017 році, з січня по 27 вересня не був на робочому місці 204 дня (77 вихідних і 127 днів був відсутній) з 270 днів, а відпрацював 66 днів. А за ним і заступники підтягнулися, поїхали вояжувати, деякі навіть поза Україною. І зараз планується "робоча" поїздка в Сингапур. Ось звідси й такі результати діяльності в прифронтовій області", - написав він у Фейсбуці.

Місяць тому чиновник написав доповідну в Адміністрацію Президента, отримавши проміжну відповідь. Також звернувся в ГПУ і НАБУ.

"Більшість його відряджень були в Київ. У нього в Козині є будинок, де він проживає із сім'єю. Виникає банальне запитання: хто займається областю? Якщо опитати заступників і директорів департаментів, там картина приблизно така ж. Я радник губернатора, але як можна радити тому, хто зі мною не розмовляє, та ще й займається бізнесом в області? Я йому говорив про реальну ситуацію в області, про просадки економічні і їхні наслідки. Йому це не подобається, тому йому зручніше просто відгородитися і вести бізнес", - сказав він у коментарі Цензор.НЕТ.

У свою чергу в коментарі Цензор.НЕТ Юрій Гарбуз пояснив часті від'їзди необхідністю, підкресливши, що всі відрядження здійснюються з відома уряду.

"Я не звіряв цифри, які Шведов оприлюднив. Але ці звинувачення -маячня. Якби я дійсно прогулював, мене б вигнали в перші дні роботи. Жоден губернатор в Україні, а тим більше, глава військово-цивільної адміністрації, не може залишати територію області без узгодження з Кабінетом Міністрів. Природно, кожен мій виїзд узгоджується з урядом. з огляду на, що наша область розташована біля військової зони, багато питань мені доводиться вирішувати в Києві. Я і зараз перебуваю в Києві, тому що зустрічаюся з китайською делегацією про приводу ТЕЦ. Завтра рано-вранці виїжджаю назад.

Були моменти, пов'язані з енергетикою, коли я літав до Канади на два дні. Для цього я брав офіційну відпустку, хоча вирішував важливе для країни питання. Тоді ми уклали серйозний договір з будівництва сонячної електростанції. З приводу відпустки, ні одному губернатору не дають відпустку більше, ніж на 10 днів. Я не виїжджав кудись відпочивати. Лікарняні були пов'язані з дуже серйозними моментами щодо здоров'я", - пояснив він.

Також Гарбуз спростував інформацію про підготовку відрядженні в Сингапур: "Я в Сингапур не лечу, це неправда. В Сингапур запросили мого заступника Клименка, який буде відповідати за економічні майданчики. Але ще не узгоджено, чи полетить він".

Висловлені Шведовим звинувачення Гарбуз вважає частиною політичних інтриг.

"Шведов грає в політичні ігри. Я ж оголосив політичну дієту. Поки не закінчиться війна, до всіх партій ми ставимося дуже жорстко. А вони, політики, більше популізмом займаються", - заявив глава Луганщини.

Також Гарбуз заявив про свій намір скоротити посаду радника ОблВЦА.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n461329
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору