EN|RU|UK
 Політика України
  29472  217

 Затримання сина міністра МВС - це політичне шоу і боротьба за владу, - заява НФ

нф

Сьогоднішнє політичне шоу із затриманням сина міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та двох інших осіб не має нічого спільного ні з боротьбою з корупцією, ні з правом.

Ця справа пилилася два з половиною роки на полицях НАБУ і САП. Відповідно до офіційного повідомлення МВС, були проведені десятки експертиз та сотні процесуальних дій, в результаті яких, на думку МВС, немає жодного складу злочину, і це буде доведено в суді, - йдеться в заяві Народного фронту, повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Тиск на мене з боку організаторів дій проти мого сина не пройде, - Аваков

"
Але зараз мова про інше. Чому саме після того, коли МВС і персонально міністр Аваков не допустив силового розгону наметового містечка під ВР, зайняв окрему і незалежну позицію серед інших правоохоронних органів, виконав конституційні функції з перевірки підстав надання громадянства, в тому числі і так званим протестуючим, та є одним з ключових балансів у системі правоохоронної діяльності країни та взірцем у реформуванні Національної поліції, яка має найвищий рівень довіри громадян України, члену його родини пред'являються застарілі і політично мотивовані обвинувачення?

Ми розцінюємо цю дію як політичний тиск на міністра персонально та Національну поліцію в цілому, на політичну партію "Народний фронт" та фракцію цієї партії.

Все це лягає в череду вже десятків безпідставних звинувачень виключно по відношенню до однієї партії та її членів.

Так звана антикорупційна боротьба перетворилася на боротьбу за владу, на боротьбу за проведення дострокових виборів, на боротьбу за формування політичних проектів під егідою антикорупційних органів. Не для цього були створені НАБУ, САП і інші антикорупційні органи, на які держава витрачає колосальні кошти. Нагадаємо, що саме наш Уряд відстоював, а фракція "Народного фронту" підтримала антикорупційну реформу.

Сьогодні фракція "Народного фронту" однозначно виступає за створення Антикорупційного суду.

Ми звертаємося персонально до заступника Генпрокурора, голови Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, директора НАБУ Артема Ситника, до послів країн Великої сімки, з якими ми спільно створювали ці антикорупційні органи, раз і назавжди постави крапку в політичній мотивації діяльності антикорупційних органів.

Україна не перша, хто проходить такі етапи в розбудові антикорупційних органів. Сусідня Польща також потерпала від політизації Антикорупційного бюро, саме тому перший директор цього органу поніс кримінальну відповідальність.

Якщо є склад злочину - ідіть в суд і доведіть його. Якщо є політична мотивація - звільняйтеся з роботи і ставайте членами політичних партій, що наразі відбувається", - сказано в заяві.

31 жовтня 2017 Національне антикорупційне бюро України провело обшуки в сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

У лютому 2017 року було опубліковано відео, зняте прихованою камерою, на якому людина, схожа на сина голови МВС Арсена Авакова Олександра обговорює з людиною, схожою на екс-заступника міністра Сергія Чоботаря поставку партії рюкзаків для підрозділів відомства за завищеною ціною.

Діалог на відео датований груднем 2014 року, а вже в лютому 2015 року МВС дійсно закупило рюкзаки на 16,5 млн грн.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відкидав будь-які звинувачення в причетності його родини до закупівлі рюкзаків.

У МВС дії НАБУ назвали політичними і юридично необґрунтованими.

"Цілком очевидно, що за цим стоять певні зовнішні і внутрішні сили, наміром яких є реставрація старої корумпованої системи "кришування" і "договорняків". Національне антикорупційне бюро України займається політичною, а не юридичною діяльністю, що є неприпустимим, і вимагає негайної корекції", - сказано в повідомленні міністерства.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n461196
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору