EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  27391  54

 МЗС просить українців утриматися від поїздок до Єгипту: названо найнебезпечніші для відвідування регіони країни

египет

Міністерство закордонних справ радить українцям утриматися від поїздок до Єгипту протягом дії в країні надзвичайного стану.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент консульської відомства в Twitter.

"Ситуація безпеки в Єгипті залишається складною", - сказано в повідомленні.

У відомстві зазначили, що з огляду на ухвалення парламентом Арабської Республіки Єгипет рішення про чергове продовження в Єгипті на три місяці надзвичайного стану, МЗС України наполегливо рекомендує громадянам України переглянути власні плани щодо відвідування Єгипту протягом дії в державі надзвичайного стану і, якщо це можливо, утриматися без крайньої необхідності від поїздок до цієї держави, в т.ч. з туристичною метою.

Згадані застереження викликані суттєвою активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, включаючи "ІДІЛ", які дедалі частіше скеровують терористичні акти проти цивільних осіб, враховуючи їх релігійну належність.

Також читайте: МЗС просить українців утриматися від поїздок до Єгипту

"Тим громадянам, які вже перебувають у Єгипті, рекомендовано зважити на наявні ризики подальшого перебування на території цієї держави та неухильно дотримуватись таких порад:

- категорично не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини ріки Ніл;

- виявляти пильність під час відвідування північного узбережжя Єгипту, столиці країни та дельти ріки Ніл, туристичних місць у її долині, узбережжя Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, Затоки Макаді та Затоки Сома), а також південної частини Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

У разі перебування в курортних місцях Єгипту, наполегливо рекомендується виявляти підвищену увагу та обережність, утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки. У випадку нагальної необхідності виїзду за межі місць організованого відпочинку, громадянам слід повідомляти про це адміністрацію готелю, рідних або представників туроператора.

Читайте також: Загиблі під час нападу на готель в Єгипті були громадянками Німеччини, а не України, - Reuters

З метою отримання інформації про події, які можуть вплинути на забезпечення безпеки в районі розташування, наполегливо радимо стежити за новинами у місцевих ЗМІ, а також повідомленнями на інформаційних ресурсах МЗС України та Посольства України в Єгипті (www.mfa.gov.ua, www.egypt.mfa.gov.ua).

Також бути особливо обачними під час святкування в Єгипті релігійних (у т.ч. християнських) свят та, по можливості, утримуватися від відвідування релігійних святинь.

У разі різкого загострення ситуації, необхідно неухильно виконувати вказівки посадових осіб, відповідальних за безпеку у місці проживання. Громадянам рекомендується зберігати у доступних місцях паспортні документи, кошти і речі, що знадобляться у випадку термінового залишення місця проживання.

У разі потрапляння у надзвичайні ситуації, виникнення загрози життю та здоров'ю під час перебування на території Єгипту, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися до Посольства України в Єгипті за номером телефону: +201000039648, e-mail: emb_eg@mfa.gov.ua або на "гарячу лінію" МЗС: +38 044 238 16 57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.
МЗС просить українців утриматися від поїздок до Єгипту: названо найнебезпечніші для відвідування регіони країни 01Источник: https://censor.net.ua/ua/n461151
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору