EN|RU|UK
 Політика України
  5817  72
Матеріали за темою:

 Пенсійна реформа відповідає інтересам як сьогоднішніх, так і майбутніх поколінь пенсіонерів, - Рева

рева

Пенсійна реформа відповідає інтересам як сьогоднішніх, так і майбутніх поколінь пенсіонерів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це Андрій Рева заявив під час колегії Міністерства соціальної політики України.

За його словами, пенсійна реформа готувалася Урядом тривалий період часу, з ретельним опрацюванням параметрів, оскільки стосувалася кожного - як нинішніх пенсіонерів, так і майбутніх.

Також читайте: "Запущено механізм, коли розмір пенсії не буде залежати від чиєїсь політичної волі", - Рева

"Перед нами стояло два основні завдання: підвищити гарантії пенсійного забезпечення та створити мотиваційний механізм участі у пенсійному страхуванні, рівень якого є критично низьким. У результаті прийняття урядового Закону нам вдалося запровадити нову справедливу формулу нарахування пенсій з диференційованим підходом та автоматичний перерахунок пенсій", - заявив Міністр.

Станом на сьогодні перерахунок пенсій здійснено для 10,2 млн осіб з урахуванням індивідуальних показників їхнього заробітку і страхового стажу. В цілому середній розмір доплат становив 560 гривень, а середній розмір пенсій збільшився до 2447 гривень. Але в окремих категорій працівників в результаті осучаснення пенсій виплати зросли вдвічі, а то і втричі.

"Люди вже отримали суму підвищень окремими виплатами і зрозуміли, що Уряд не пішов шляхом зрівнялівки або рівних виплат усім. Індивідуальний перерахунок продемонстрував: чим більший стаж та вищий розмір заробітної плати - тим більший розмір підвищення до пенсії", - наголосив Андрій Рева.

Також читайте: Пенсії підвищили для 10,2 млн осіб. Середня пенсія зросла на 560 грн, - Рева. ВIДЕО

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила закон про пенсійну реформу 3 жовтня. За прийняття законопроекту №6614 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" проголосували 288 депутатів.

6 жовтня, президент України Петро Порошенко підписав цей закон, після чого 10 жовтня документ був опублікований у виданні "Голос України". Закон набуває чинності з наступного дня після опублікування, тобто з 11 жовтня.

Міжнародний валютний фонд раніше заявляв, що ухвалення пенсійної реформи є критично важливим для виділення Україні наступного траншу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n461140
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору